Penetrace SILCACON - láhev 1l (na desky SILCA)

Cena produktu:
Základní cena s DPH: 295,24 Kč
Prodejní cena280,48 Kč
Prodejní cena bez DPH: 231,80 Kč
Sleva: 12,20 Kč
Hodnota DPH: 48,68 Kč
Popis produktu Penetrace SILCACON

 • nevytváří chemický zápach v krbu

 • velmi usnadňuje aplikaci kamnářských malt a omítek SILATERM

 • zlepšuje přilnavost materiálů

  Základní penetrační nátěr slouží k povrchové úpravě křemičitano-vápenatých tepelněizolačníchdesek pro stavbu krbových a kachlových kamen SILCA 250KM před omítáním nebo před nanášením kamnářských materiálů SILATERM.

     Tento hloubkový základní penetrační nátěr využívá kapilární aktivity dovnitř kalciumsilikátových desek SILCA 250KM, při čemž je povrch desek lehce zpevněn.

     SILCACON základní penetrační nátěr se ředí s čistou vodou v poměru 1:2 / 1:3 a může se nanášet štětcem, válečkem nebo stříkačkou. Po ošetření nátěrem SILCACON je povrch namodralý, takže je viditelný. S následujícími pracemi se může začít až po uschnutí. Musí být zajištěno dostatečné větrání pracoviště. Čištění pracovních nástrojů je možné před uschnutím penetrace vodou.  

     SILCACON základní penetrační nátěr je vodová disperze bez rozpouštědel na bázi čistého akrylátu, je difuzněotevřená a odolná proti alkáliím-louhům a určena k přípravě desek SILCA 250KM k pozdějšímu nanášení kamnářských nosných vrstev pro perlinku a omítek  SILATERM.

     Díky těmto vlastnostem je nanášení povrchové úpravy na desky SILCA 250 KM daleko snažší. Na rozdíl od jiných penetrací nedochází k chemickým zápachům při pozdějším topení v krbu, nebo kachlových kamnech.

KRBY Janovský, s.r.o. - Prodej a stavba krbů, krbových vložek Praha - idatabaze.czKrby a kamna - idatabaze.cz