Žáruvzdorné lepidlo SILCADUR-SCMH do 1300°C

Cena produktu:
Základní cena s DPH: 596,53 Kč
Prodejní cena566,70 Kč
Prodejní cena bez DPH: 468,35 Kč
Sleva: 24,65 Kč
Hodnota DPH: 98,35 Kč
Popis produktu

Žáruvzdorné lepidlo do 1300°C s extrémními lepícími schopnostmi

   Produkt funguje na anorganické bázi. Disponuje tepelnou odolností do  1 300°C.  Jeho lepící schopnosti jsou obdivuhodné.
   Po slepení SILCADUREM-SCMH je velmi často slepený předmět pevnější v lepeném spoji, než v materiálu samém. Lepí kalcium-silikáty a jiné stavební materiály k sobě. Dále s ním můžete bez obav a velmi kvalitně lepit vermikulitové desky, šamoty, různé žárobetony i kachle. Hodí se také na opravu a zacelení prasklin. Stačí nanést opravdu jemnou vrstvu lepidla. Lepená část je díky malé nanesené vrstvě prakticky neznatelná.
   Jeho předností je odolnost proti tepelným šokům. Doporučujeme na extrémně namáhané spoje a opravy v bezroštových topeništích a biotopeništích.
   Lepidlo je baleno v tubě 310ml. Aplikuje se pistolí. Vytvrdnutí dosáhnete po 24 hod (v závislosti na síle spoje). Do té doby lepený předmět tepelně nezatěžujte. Pokud nespotřebujete celé balení, nevadí. Špička tuby zatvrdne a tím vytvoří zátku, která nepropustí vzduch. Vytvořenou zátku bez problémů odstraníte. Nedochází k tvrdnutí lepidla. I po 6 měsících od otevření je SILCADUR-SCMH připraven k použití bez újmy na kvalitě.
KRBY Janovský, s.r.o. - Prodej a stavba krbů, krbových vložek Praha - idatabaze.czKrby a kamna - idatabaze.cz